Facebook Instagram

Royal Cosmetic

Royal Cosmetic to polska marka produkująca kosmetyki samochodowe oraz akcesoria detailingowe. Produkty Royal Cosmetics kierowane są zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów detailingu. Kosmetyki cechują się najwyższą jakością przy przystępnej cenie tak aby każdy mógł sobie pozwolić na pielęgnację samochodu kosmetykami klasy premium. Przy produkcji przykładamy uwagę do najmniejszych szczegółów tak aby nasze kosmetyki i akcesoria sprostały oczekiwaniom naszych klientów. Najważniejszą kwestią dla nas jest aby wszystkie nasze kosmetyki i akcesoria były bezpieczne dla samochodu, powłok ceramicznych itp. przy najlepszej sile działania

Nasze produkty

GARNET

Silny środek czyszczący do felg służący do usuwanie pyłu z klocków hamulcowych oraz lotnych cząstków rdzy. Po kontakcie z zanieczyszczeniami metalicznymi wybarwia się na różne odcienie czerwonego koloru, ułatwia to zlokalizowanie najbardziej zanieczyszczonych miejsc. Środek jest również bezpieczny dla lakieru jak i wszystkich elementów zewnętrznych samochodu.

 

ZIRKON

Uniwersalny środek czyszczący nadający się do wszystkich rodzajów powierzchni. Idealnie nadaje się do czyszczenia skór, plastików wewnętrznych, elementów materiałowych, opon jak i komory silnika dzięki swoim właściwością odtłuszczającym. Pozostawia powierzchnię matową. Ma przyjemny, delikatny zapach pomarańczy, nie jest drażniący dla nosa nawet przy długotrwałej pracy z kosmetykiem.

TOPAZ

Najlepszej jakości i niezwykle skuteczny płyn do mycia powierzchni szklanych. Doskonale radzi sobie z usuwaniem tłustych zabrudzeń, pozostawiając powierzchnię szyb i luster krystalicznie czystą, bez żadnych smug.

SPINEL

Środek do usuwania insektów, ptasich odchodów oraz żywicy z karoserii. Jest bezpieczny dla lakieru, elementów chromowanych, szyb i plastików. Środek świetnie radzi sobie z usunięciem nawet starych pozostałościach po owadach czy ptasich odchodach.

BERYL

Dedykowany do bezpiecznego usuwania asfaltu, kleju, smaru z elementów lakierowanych, plastikowych, szyb, silnika itp. Nie pozostawia tłustego nalotu, wolno odparowuje, a także łatwo się wypłukuje.

19 stycznia, 2021