Facebook Instagram

Przygotowanie samochodu do sprzedaży Katowice

Czy warto inwestować kilkaset złoty w przygotowanie samochodu pod sprzedaż?

Podejście kupujących bardzo zmieniło się na przestrzeni ostatnich lat, kiedyś nikt nie zwracał uwagi na to czy samochód jest porysowany czy tez nie. Jednak teraz świadomość klientów przy prężnie rozwijającej się branży detailingowej jest coraz większa. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie czysty samochód, bez zarysowań, bez plam na tapicerce daje do zrozumienia ze ktoś o niego dbał nie tylko pod katem estetycznym ale również mechanicznym. Wszelkie niedoskonałości samochodu dają równie pole do negocjacji dla kupującego, dla sprzedającego najważniejsze jest to żeby jak najwiecej takich czynników uniknąć.

Nie trzeba od razu decydować się na pełna korektę lakieru, wystarczy jedno etapowe odświeżenie lakieru czy nawet aplikacja wosku, który zamaskuje mikrozarysowania i nada lakierowi głębi. Wnętrze samochodu jest równie ważne, dużo przyjemniej jest usiąść na czystym fotelu, bo przecież we wnętrzu naszego samochody spędzamy najwiecej czasu.
Za tak przygotowany samochód nie tylko dostaniemy wyższa cena ale i szybciej się sprzeda każdy przecież z dwóch identycznych samochód wybrałby ten który lepiej się prezentuje.
8 grudnia, 2021