Facebook Instagram

Czyszczenie tapicerki samochodowej

Czyszczenie tapicerki samochodowej


 

Każdy to zna:

Kawałki czekolady, rozlany napój, pozostałości po naszym pupilu…

Samochód to nie tylko środek transportu do pokynawania odległości pomiędzy domem a pracą. To również miejsce w którym spędzamy wiele czasu. Wspólne wyjazdy z dziećmi, pupilami czy szalone wakacje w miłym towarzystwie teściowej… Równie często spożywamy w nim pokarmy, prowadząc pojazd pijemy kawę spóźnieni na spotkanie,stojąc na światłach przegryzamy drugie śniadanie, czy poprawiamy makijaż. Pech chce, że zazwyczaj w takich przypadkach to co mamy w ręce spada na tapicerkę, zostawiając trudne do usunięcia ślady. Z braku czasu nie pozbywamy się ich na bieżąco pozwalając by piętrzyły się aż do momentu, gdy plamy głęboko wsiąkną w niemal całą tapicerkę.Czyszczeniem śladów po jedzeniu czy słodkich napojach to nie taka prosta sprawa i każdy śmiałek próbujący się zmierzyć z takim problemem dobrze o tym wie, jak trudno jest doprowadzić tapicerkę do stanu przynajmniej sprzed zajścia. Syzyfowa praca to idealne określenie na pranie przy użyciu reklamowanych kosmetyków, odkurzanie, a następnie konserwacja rzadko kiedy przynosi oczekiwany efekt. Spędzony długi czas z wiadrem gorącej wody z rozpuszczonym w niej środkiem piorącym, nie daje takiego efektu doczyszczenia wnętrza jaki  byśmy chcieli uzyskać. Zyskamy, ale jedynie stracony czas i pieniądze na wydane kosmetyki plus bonus- jesteśmy kłębkiem nerwów. Czy nie lepiej oszczędzić sobie nieprzyjemności i skorzystać z pomocy fachowców? Studia auto detailingu, czy po prostu profesjonalne myjnie ręczne są idealnym miejscem na tego typu sprawy.

Nasza firma jest doskonałym miejscem na pozostawienie samochodu w celu wyprania tapicerki i odświeżenia wnętrza. Oczywiście wykonujemy jeszcze wiele innych profesjonalnych usług auto detailingu wykonywanych z najwyższą jakością i pasją.

Myjnie specjalizujące się auto detailingiem skupiają się na każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Z wyjątkową precyzją traktują wszystkie elementy przywracając im dawny, salonowy wygląd. Decydując się na pranie tapicerki możemy być pewni usunięcia wszystkich plam, jej dokładnego przepłukania, a następnie jej wysuszenia.

Nasza firma Black Diamond specjalizuje się również w czyszczeniu skórzanych wnętrz samochodu które wymagają szczególnej uwagi, precyzji i doświadczenia pracowników. Wykonywany zabieg pozwala wydłużyć żywotność tapicerki.

 

 

24 maja, 2018
Subscribe To Our Newsletter
Subscribe to our email newsletter today to receive updates on the latest news, tutorials and special offers!
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup