Facebook Instagram

Czyszczenie tapicerki samochodowej

Czyszczenie tapicerki samochodowej


 

Każdy to zna:

Kawałki czekolady, rozlany napój, pozostałości po naszym pupilu…

Samochód to nie tylko środek transportu do pokynawania odległości pomiędzy domem a pracą. To również miejsce w którym spędzamy wiele czasu. Wspólne wyjazdy z dziećmi, pupilami czy szalone wakacje w miłym towarzystwie teściowej… Równie często spożywamy w nim pokarmy, prowadząc pojazd pijemy kawę spóźnieni na spotkanie,stojąc na światłach przegryzamy drugie śniadanie, czy poprawiamy makijaż. Pech chce, że zazwyczaj w takich przypadkach to co mamy w ręce spada na tapicerkę, zostawiając trudne do usunięcia ślady. Z braku czasu nie pozbywamy się ich na bieżąco pozwalając by piętrzyły się aż do momentu, gdy plamy głęboko wsiąkną w niemal całą tapicerkę.Czyszczeniem śladów po jedzeniu czy słodkich napojach to nie taka prosta sprawa i każdy śmiałek próbujący się zmierzyć z takim problemem dobrze o tym wie, jak trudno jest doprowadzić tapicerkę do stanu przynajmniej sprzed zajścia. Syzyfowa praca to idealne określenie na pranie przy użyciu reklamowanych kosmetyków, odkurzanie, a następnie konserwacja rzadko kiedy przynosi oczekiwany efekt. Spędzony długi czas z wiadrem gorącej wody z rozpuszczonym w niej środkiem piorącym, nie daje takiego efektu doczyszczenia wnętrza jaki  byśmy chcieli uzyskać. Zyskamy, ale jedynie stracony czas i pieniądze na wydane kosmetyki plus bonus- jesteśmy kłębkiem nerwów. Czy nie lepiej oszczędzić sobie nieprzyjemności i skorzystać z pomocy fachowców? Studia auto detailingu, czy po prostu profesjonalne myjnie ręczne są idealnym miejscem na tego typu sprawy.

Nasza firma jest doskonałym miejscem na pozostawienie samochodu w celu wyprania tapicerki i odświeżenia wnętrza. Oczywiście wykonujemy jeszcze wiele innych profesjonalnych usług auto detailingu wykonywanych z najwyższą jakością i pasją.

Myjnie specjalizujące się auto detailingiem skupiają się na każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Z wyjątkową precyzją traktują wszystkie elementy przywracając im dawny, salonowy wygląd. Decydując się na pranie tapicerki możemy być pewni usunięcia wszystkich plam, jej dokładnego przepłukania, a następnie jej wysuszenia.

Nasza firma Black Diamond specjalizuje się również w czyszczeniu skórzanych wnętrz samochodu które wymagają szczególnej uwagi, precyzji i doświadczenia pracowników. Wykonywany zabieg pozwala wydłużyć żywotność tapicerki.

 

 

24 maja, 2018