• Auto detailing

Facebook Instagram

Black Diamond – Detailing & Myjnia


Twój samochód to nie tylko zwykły środek transportu. To także Twoja wizytówka, spełnienie marzeń i pasja do motoryzacji. Musisz pamiętać o jednym bardzo ważnym warunku, samochód musi być zadbany. Jeśli chcesz aby twoje auto długo wyglądało jak nowe pozostaw to nam. Black Diamond to profesjonalne studio auto detailingu w Chorzowie. Czym się zajmujemy? Specjalizujemy się w pielęgnacji i zabezpieczaniu samochodów powłokami ceramicznymi oraz renowacji lakieru. Nadajemy samochodom wyjątkowości poprzez błyszczący lakier oraz czystość wewnątrz auta.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i zakresem naszych usług.

 

OCHRONA
RENOWACJA
PIELĘGNACJA
MYJNIA

Powłoka ceramiczna - zabezpieczenie lakieru

Zabezpiecz swój samochód

Powłoka ceramiczna

Powłoka ceramiczna od 1100 zł

Karoserię samochodu możemy porównać do skóry człowieka. Z tego powodu należy dbać o jej wygląd i ochronę. Chodzi o to, by w każdych warunkach wyglądała ona bardzo dobrze. Powłoka ochronna to wielki przełom, gdy chodzi o ochronę lakierów samochodowych. Inaczej niż zwykły wosk powłoki tworzą na karoserii samochodu twardy pancerz.

Zabezpieczenie szyb 200 zł

Powłoka uszczelnia powierzchnię szyb, ułatwia ściąganie wody, a także zabezpiecza powierzchnię szyby przed przyjmowaniem zabrudzeń. Powłoka zapewnia maksymalną widoczność na drodze w każdych warunkach. Szyby stanowią podstawowy element bezpiecznej i komfortowej jazdy, ponieważ od ich przejrzystości w dużej mierze uzależnione są reakcje kierowcy. Dzięki zastosowaniu powłok ceramicznych mamy pewność, że

Zabezpieczenie elementów plastikowych 150 zł

Produkt skutecznie chroni powierzchnię przed zabrudzeniem oraz przed utratą koloru. Powłoka ułatwia czyszczenie, zabezpiecza powierzchnię przed wodą, ożywia kolor, a także nadaje eleganckie, matowo – satynowe nasycenie. Jest to uniwersalna powłoka, która może być wykorzystywana zarówno na elementach wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Zabezpieczenie tapicerki 300 zł

Innowacyjne zabezpieczenie skóry, które tworzy na strukturze tapicerki nanocząsteczkową powłokę ceramiczną. Posiada właściwości hydrofobowe i samoczyszczące, ale także zwiększona odporność na promieniowanie UV, przetarcia, plamy i przebarwienia od jeansów. . Efekt utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy.

Zabezpieczenie felg 300 zł

Felgi są narażone na uszkodzenia i zadrapania dużo bardziej niż inne elementy samochodu. Dzięki zabezpieczeniu ich powłokami ceramicznymi mamy pewność, że ten element będzie odpowiednio chroniony przed zabrudzeniem oraz będzie znacznie bardziej odporny na działanie agresywnych detergentów

Kontakt

Black Diamond

Al. Bojowników o Wolność i Demokrację 50

41-506 Chorzów

Subscribe To Our Newsletter
Subscribe to our email newsletter today to receive updates on the latest news, tutorials and special offers!
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup